HİZMETLERİMİZ
Ölçme (Ayrım – İlk kontrol - Ücretlendirme)
Halılar Temizleme işlemine geçmeden önce türlere göre ayrılır, sonra halıların temizlemeye alınmadan önce kirlilik ve leke durumu, yırtık veya patlak olup olmaması kontrol edilir. Eğer halılarda yırtık gibi hasarlar varsa müşteriye bildirilir, temizleme işlemi için onay alınır, daha sonra metrekare olarak ölçülür ve ücretlendirilir.
Toz Alma Makinesi
Evlerinizdeki ve işyerlerinizdeki halılarınızın bünyesine zamanla toz, kum ve bakteriler nüfuz etmektedir. Toz Alma Makinesi halılarınızdaki toz, kum ve yabancı maddeleri çırpma ve vakum yöntemiyle arındıran bir makinedir. Halılar otomatik yıkamaya alınmadan önce Toz Alma Makinesi ile yapılan işlem temizliğin en önemli aşamasını oluşturmaktadır.
Otomatik Yıkama
Halılarınız özelliklerine göre tam otomatik ve yarı otomatik makinelerde temizlenmektedir. Tam otomatik halı yıkama makinelerinin kullanıldığı sistemlerde halı makineye verilir. Bu makineler yürüyen konveyör bant sistemine dayalı makinelerdir. Halı bant üzerinde ilerlerken farklı ünitelerden geçer. Bu işlemler sırasıyla ısıtma, şampuanlama, 2 ünite fırçalama (üst ve alt yüzeyinden), durulama, vakumlama, rulo ve sarmadır. Yarı otomatik makinelerde işlem sırası ise düz bir zeminde bulunan ilaçlanmış halının fırça makineleri ile ön ve arka kısımlarının yıkanması ve daha sonra durulanmasıdır. Bu işlem özellikle hassasiyet gerektiren değerli (Milas, Kars, Nepal, Kilim vb.) halılarda uygulanmaktadır.
Halı Sıkma ve Kurutma
Yıkanıp durulanmış halıları yüksek devirde sıkıp, bünyesindeki sudan arındırarak, havalandırma aşamasına getiren bir işlemdir.
Battaniye Yorgan Tek Stil Tam Otomatik Yıkama Makinesi
Battaniye ve yorganlarınızı yıkar, sıkar, kurutur kullanıma hazır hale getirir.
Havalandırma
Temizlenmiş, sıkma makinelerinden işlem görmüş halılar gerektiğinde doğal ve sıcak ortamda kurutulur.
Bekletme Salonları
Kurutulan halılar kalite kontrolden geçirilip müşteriye teslim edilmek üzere bekletme salonuna alınır. Müşteriye bilgi verilmesi için Bilgi işlem ünitesine iletilir.
Bilgi İşlem
Bilgi işlemde; müşteriyle iletişime geçilir, halıların teslimatı için randevu alınır.
Poşetleme ve Paketleme
Bilgi işlem tarafından müşteriye bilgisi verilen halılar teslimat için paketleme servisine gönderilir.
Teslimat
Paketlenen halılar araçlara yüklenir, müşteriye teslim edilir.
Tekirdağ Halı Yıkama
Halı yıkama cinsleri gözetmeksizin her türde ve cinsteki halılar her mevsim profesyonelce çalışan firmamız tarafından yıkanmaktadır. Firmamız deneyimli personel ve modern makinaları ile siz değerli müşterilerimize 4 mevsim hizmet vermektedir. Halı yıkama işlemi bittikten sonra ücretsiz servislerimizle adresinize teslim edilmektedir.
FOTOĞRAF GALERİSİ