Hakkımızda
Sektöründe Bir Marka Olan Tekirdağ Halı Temizleme ve Yıkama Fabrikası

Kaliteli hizmet isteyenlere nasıl kolayca ulaşabilirim?
Tekirdağ'da en iyi hizmet verenleri sokak sokak dolaşmadan ya da tanıdıklara sormadan bulabilmenin yolu kalitemizle ölçülür.
 

Bu büyük ihtiyaçtan yola çıkarak, üstün teknolojisi, kaliteli profesyonelleri ve gerçek müşteri yorumları sayesinde 2009' da kurulduk. Bugün binlerce kişiye hizmet ediyoruz. 

Sizlere daima en iyi hizmeti verebilmek adına çalışıyoruz . Tekirdağ Halı Yıkama olarak 10.Senemize girerken gün geçtikçe artan memnuniyet ile aynı titizlikle halılarınızı ve koltuklarınızı yıkamaya devam ediyoruz . Bizleri tercih eden siz değerli müşterilerimize minnettarız ...

Halıların üzerinde zaman içerisinde bakteri ve toz kalıntıları oluşur. Bu bakteri ve kalıntılar evde yapılan işlemlerle ve profesyonel olmayan yıkama firmalarının uyguladığı yıkama işlemi ile temizlenmez. Dezenfeksiyon ve toz alma işlemi gerekir.

Firmamızda halılar yıkanmadan önce leke kontrolünden geçer ve sonra toz alma işlemi gerçekleştirilir. B

Otomatik makinemizdeki şu sırayla; yumuşatma, ultraviole ışın, ozonla hazırlanan solüsyonla derinlemesine yıkama işleminden geçer.

Halılarınız tam otomatik makinede yıkandıktan sonra uygun bir ortamda kurumaya bırakılır. Kuruma işleminden sonra kontrolü yapılan halı paketlenir ve müşteriye servis edilir.
FOTOĞRAF GALERİSİ